Super Instant

user avatar

Încasează biletul chiar în timpul meciului cu SuperInstant!

Dacă e câștigător nu mai trebuie să aștepți minutul 90.Ai pariat că gazdele marchează primul gol și e deja 1-0? Sau pe GG și au înscris deja ambele? Știi deja că e câștigat biletul, dar acum îl poți încasa imediat, nu mai trebuie să aștepți finalul meciului!

SuperInstant este disponibil pentru biletele pe meciuri din Liga 1 (România), La Liga (Spania), Premier League (Anglia), Serie A (Italia), Bundesliga (Germania), Ligue 1 (Franța), Ekstraklasa (Polonia) sau alte meciuri importante ale zilei.

point_rightTOTAL GOLURI A DOUA REPRIZĂ: II 1+ II 2+

point_rightPSF - PAUZĂ SAU FINAL (ex: PSF1 PSFX PSF2)

point_rightGG SAU 3+

point_rightPRIMA REPRIZĂ SAU A DOUA REPRIZĂ - I1 SAU II1 / IX SAU IIX / I2 SAU II2

Bucură-te de cât mai multe Superbilete aici, în agenția ta favorită!